Köylüce Gurme Gıda Paz.San.Tic.Ltd.Şti firmamız 14 yıldır Gurme Şarküteri alanında Türkiye'nin En Önde Gelen Şarküterileri arasında yer almaktadır.

Kendi alanında profesyonelleşmiş çalışanları, Geniş ve Lezzetli ürün yelpazesiyle hizmet vermektedir.Yenilenen yatırımlarımızla beraber şirketimiz E-Ticaret alanına ilk etapta Sadece İstanbul içi Elden teslimat yöntemiyle E-Ticaret sektörüne Giriş Yapmaktadır.

 

 

TAT BİLENLERİN UĞRAK NOKTASI YÖRESİNDE ORİJİNAL ÜRÜNLER

Türkiye'nin herhangi bir köşesinde yediğiniz, sevdiğiniz, eskilerde kaldığını sandığınız özel lezzetler artık Köylüce reyonlarında. Kurulduğundan bu yana klasik marketçilik anlayışından uzak, üreticisinden tüketiciye, yöresinden orijinal ürünler sunan Köylüce, 150 çeşit Peyniri, 70 çeşit Sıcak ve Soğuk Mezeleri, İyi tarım uygulamalı Meyve ve Sebzeleri,  Pişirmeye Hazır Secial Etleri, Avrupanın En Sevilen Peynir ve Atıştırmalık Ürünleri ile İstanbul'da Tat Bilenlerin Uğrak Yeri Haline Geldi.

EN İYİ BİLENLERİN MARKETİ Doğal beslenmem özleminin giderek arttığı şehir şehir hayatında, özlediğiniz tatları yakalayabileceğiniz güvenilir adresiniz Köylüce Gurmede Her yöreden A+, doğal peynir, zeytin, pastırma, sucuk, bal, yumurta, meze çeşitleri, et çeşitleri, tropikal meyve-sebze çeşitleri, Meşe talaşı ile yapılan füme et çeşitlerini bulmak mümkün.Üstelik yerinden, köyünden. Türkiyenin dör bir yanından en iyileri bulabileceğiniz şarküteri marketimiz de Aydının Dağ inciri, Siirt'in Zivzik Narı, Malatya'nın kayısısı, yaban mersini, Kütahyanın Helvası, Ezinenin Keçi peyniri, Savaştepenin Mihaliçi, Şemdinlinin balı, Mantı, Yufka, Kuru yolum köy pilici, Balıkesirin Dana ve Kıvırcık Kuzusu gibi pek çok ürün sizi bekliyor.

 

GLUTENSİZ ve VEGAN BESLENENLERİN Özel Marketi.

 

ORGANİK ÜRÜNLER SATIŞ NOKTASI Sıradan aldığınız ürünlerden daha fazlasını bekleyenler için, Köylüce Organik Ürünleri ayağınıza getirdik. Bakliyat, Salça, Kuruyemiş, Pekmez, Tahin, Çay ve Baharatlar, Meyve suyu, Kurutulmuş Meyve, Yumurta, Meyve ve Sebze KÖYLÜCE GURME Tat Bilenlerin Uğrak Noktası En İyileri Kapınızda

 

Güvenli Alışveriş
www.koylucegurme.com veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. www.koylucegurme.com’da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz, kesinlikle üçüncü kişiler tarafından görülmez.

En İyi Müşteri Deneyimi  
En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan Köylüce Gurme müşteri hizmetleri ekibi ve üyeleri ile birebir iletişim kurduğu Facebook, Instagram kanalları aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR